Spordipäev

Loomise kuupäev 24.05.2024

Neljapäeval, 23. mail toimus Käina koolis spordipäev. Õpilased said ennast proovile panna kergejõustiku alades nagu kaugushüpe, pallivise, kuulitõuge ja 100 m jooks. Koostatud sai ka tulemuste pingerida ning 1., 2. ja 3. koht igast klassist said autasustatud diplomi ja šokolaadimedaliga.

5. – 9. klassi õpilased matkasid ratastel Orjaku sadamasse, kus toimus purjetamise koolitus ja näidissõit. Kuidas väike purjekas vee peal liigub demonstreeris Johanna Liis.

Purjetamise koolitus pakkus õpilastele erilist huvi. Nooremad olid uudishimulikud ja valmis iga hetk purjetamist ka merel proovima. “Püksid sai märjaks” siiski üks julge 8. klassi õpilane, kellel oli võimalus ennast proovile panna Orjaku sadamas väikse purjepaadiga. Purjetamiskoolitust viis läbi treener Anni Rätsep.

Purjetamise treeningutega on võimalik alustada igas vanuses. Hiiumaal toimuvad purjetamise trennid Kärdlas ja Sõrul.

Viimati muudetud 24.05.2024.