Naljakuu alguse tähistamine

Loomise kuupäev 01.04.2024

Käina kooli algklasside õpilased tähistasid täna naljakuu algust rõõmsate mängude ja naljakate anekdootidega. Kõige naljakamaid anekdoote jutustasid ja kandsid minietendusena ette 4. klassi õpilased. Kõige naljakamaks kostüümiks valiti Pipi kostüüm. Aprillialguse sündmus tõi nalja nii õpilastele kui ka õpetajatele.

Valik sündmusel kõlanud nalju:

Mees istub õues toolil. Naaber blondiin tuleb välja ja vaatab postkasti … midagi. Mõne aja pärast vaatab jälle … midagi. Mõne aja pärast vaatab jälle … midagi. Mees saab tigedaks ja ütleb: ”Mida sa käid siia-sinna, mis sul viga on?” Blondiin: “Mu arvuti näitab kolmandat korda, et mu postkastis on kiri!”

Juku istub kodus, kui tuleb ema koju. Viimane hakkab köögis toimetama ja küsib Jukult: "Juku! Ega sa ei tea, kus sõel on?” Juku: ”Ah selle viskasin ära!” Ema: ”Mis hea pärast? See oli ju täiesti korralik!” Juku: ”Mis korralik? Täiesti auke täis!

Naerge terviseks!

Viimati muudetud 01.04.2024.