Aabitsapidu

Loomise kuupäev 24.11.2023

Täna tähistasid 1. klassi õpilased aabitsa läbimist. Trükitähtede lugemine on nüüd selge ja asutakse õppima kirjatähti. Õpilased mainisid, et tegelikult nad juba oskavad kirjatähti lugeda nüüd tuleb õppida veel neid kirjutama ka ja see on väga tore ja põnev.

Aarete jaht tuletas õpilastele meelde kus täpsemalt asuvad koolis erinevad olulised ruumid nagu raamatukogu, söökla ja võimla. Samuti said õpilased harjutada meeskonnatööd ja rahulikku liikumist koolis sel ajal, kui teistel on tund.

Aabitsapeol lahendasid õpilased viktoriini, kus nad said tõdeda, et siilil on okkad mitte seente kandmiseks vaid enda kaitsmiseks. Mängiti lõbusaid mänge, tantsiti, lauldi ja maiustati tordiga. Klassijuhataja Anneli Lind jagas õpilastele aabitsa läbimise puhul Tarkade klubi tunnistused.

Viimati muudetud 24.11.2023.