Erasmus+ partnerid külas

8. – 12. maini võõrustame Erasmus+ projekti „Garden of Cultures in Europe“ raames oma partnereid Hispaaniast, Kreekast ja Saksamaalt, kokku 18 õpilast ja 6 õpetajat. Esimesel päeval tutvuti Tallinnaga.
Kuna 9. mai on Euroopa päev, siis kõlas hommikusel tervitusaktusel L. van Beethoveni „Ood rõõmule“, mis on Euroopa Liidu hümn.
Pärast kõnesid ja etteasteid näitasime külalistele koolimaja ja selle ümbrust, mängisime „Action Bound“ mängu kooli vastvalminud õpperajal pargis ja külastasime Tuuletorni.
Nädala jooksul külastame erinevaid Eesti kultuuri ja traditsioone ning ajalugu tutvustavaid paiku. Külastame Hiiumaa Tuuletorni ja Hiiumaa vaatamisväärsusi ning looduslikult kauneid paiku ja väikeettevõtjaid maapiirkondades.

Toimuvad erinevad töötoad, matk Kassari poolsaarel ja muidugi ka Käina kooli tutvustus ja tegevused õues. Reede õhtul toimub rahvusvaheline diskoshow Käina koolis.
Õpilased elavad meie laste juures peredes, kes on väga külalislahked ja annavad omalt poolt kõik, et külalised näeksid, kui tore on Hiiumaal elada ja kui lahked on hiidlased.
Hoiame teid jätkuvalt sündmustega kursis.