Kiitus tubli esinemise eest Hiiumaa koolinoorte MV kergejõustiku mitmevõistluses

  1. Avaldan kiitust väga hea esinemise eest Hiiumaa koolinoorte meistrivõistlustel kergejõustiku mitmevõistluses:

 

4.-5. kl I MV   T        III       Sandra Leigri

                          P        I          Kevin Põtter

 

4.-5. kl II MV  T        III       May Kane

                          P        III       Siim Kask

 

4.-5. kl III MV  P       I          Tormi Laid

 

6.-7. kl. I MV    T       II         Liisu Kase

                          P        I          Marten Laupa         

 

6.-7. kl II MV  T        I          Aiki-Kerlin Paap

                          P        I          Mait Konts

                          P        III       Rasmus Padari

 

6.-7. kl III MV  T       II         Stiina Lepamaa

                          T        III       Catlin Hüüdma

                          P        III       Kermo Platov

 

6.-7. kl IV MV  T       I          Kaisa Ulla

 

8.-9. kl II MV               P        III       Marken Tisler

 

2. Avaldan kiitust väga hea esinemise eest Hiiumaa koolinoorte meistrivõistlustel pendelteatejooksus:

 

4.-5. kl                         II        Christiina Karoliina Peedu, May Kane, Ilona Sedrik,

Sandra Liisa Leigri, Laur Hindrik Kartus, Siim Kask, Tormi Laid, Kevin Põtter

 

6.-7. kl                        I          Aiki-Kerlin Paap, Kaisa Ulla, Stiina Lepamaa, Catlin

                                               Hüüdma, Sander Teller, Marten Laupa, Mait Konts, Ringo

                                               Lehari Purge

 

8.-9. kl                        II         Anna Maria Mustkivi, Janely Kaev, Helsanna Viilukas,

Susan Zaćek, Jaagup Kopli, Heinrich Vannas, Rein Reinu,

Marken Tisler

 

3. Avaldan kiitust väga hea esinemise eest Hiiumaa koolinoorte meistrivõistlustel: 4x100 m jooks:

 

4.-5. kl P                     I          Laur Hindrik Kartus, Kevin Põtter, Tormi Laid, Siim Kask

           

4.-5. kl T                     II         Christiina Karoliina Peedu, May Kane, Ilona Sedrik,

Sandra Liisa Leigri

                                  

6.-7. kl P                     I          Sander Teller, Marten Laupa, Mait Konts, Rasmus Padari

 

 P                   III       Ringo-Lehari Purge, Kaspar Tammeveski, Kevin Põtter,

Kermo Platov

 

             T                    II         Catlin Hüüdma, Kaisa Ulla, Stiina Lepamaa, Aiki-Kerlin

Paap

 

8.-9. kl P                     II         Marken Tisler, Jaagup Kopli, Heinrich Vannas, Rein Reinu

 

4. Avaldan kiitust õpetajatele-treeneritele Maarika Kiislarile ja Ülari  Kaibaldile tubli töö eest õpilaste ettevalmistamisel.

 

Ene Urman

direktor